ORAVA - KRAJ

                AKO STVORENÝ NA DOVOLENKU

Ak uvažujete nad dovolenkou uprostred prírody, máme pre vás tip.


Ubytujte sa v našej Chalupe na vŕšku v čarovnom a tichom prostredí dolnooravskej obce Zázrivá.

Urobte si krásnu dovolenku, na ktorú tak skoro nezabudnete.


Chalupa na vŕšku, je ideálnym miestom so

zárukou kľudu a súkromia na pobyt pre milovníkov prírody, turistiky, športovo založených ľudí, pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať svoje telo i dušu.

PRENÁJOM CHALUPY NA VŔŠKU
Dolná Orava je známa nesmiernym bohatstvom prírodných krás i vzácnymi umelecko-historickými pamiatkami, je to kraj svojrázneho folklóru  a jeden z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu. Práve v tejto časti prekrásnej prírody medzi Rozsutcom a Kubínskou Hoľou, v jednej z dvanástich dolín, ktoré tvoria obec Zázrivá, stojí Chalupa na vŕšku.
Chalupa na vŕšku ponúka príjemné ubytovanie  pre 10 ľudí v troch izbách.
Priestranná spoločenská miestnosť spolu s plne vybavenou kuchyňou a  kúpeľňou s WC, sú zárukou príjemného pobytu. Návštevníkom chalupy je k dispozícii záhradné posedenie, gril, ohnisko, pieskovisko, húpačky a rôzne športové potreby.
Ubytovanie je k dispozícii celoročne.

TURISTIKA V OKOLÍ CHALUPY
Chalupa na vŕšku svojou polohou ponúka možnosti výletov a túr do prírodných krás oblasti Malej Fatry.

LETO
Letná sezóna v Zázrivej ponúka široké možnosti pre horskú turistiku a cykloturistiku vďaka hustej sieti spevnených ciest. Turisticky zaujímavé  sú túry s výstupom na Rozsutec, Malý Rozsutec, prechod Jánošíkových dier, návšteva Šútovského vodopádu, alebo túra na Kubínsku hoľu. Región ponúka aj mnoho iných zaujímavostí ako Oravská priehrada, skanzen a aquapark v Zuberci, či skanzen a vláčik vo Vychylovke.
 
ZIMA
Zimná sezóna na Orave je ideálna pre lyžiarsku turistiku, možnosť lyžovať sa na upravených aj “divokých” zjazdových tratiach v Zázrivej (4 km), alebo v jej blízkosti v Malej Lučivnej
(8 km), vo Vrátnej doline (12 km), na Kubínskej holi (26 km).

BEZ OHĽADU NA ROČNÉ OBDOBIE 
je chalupa nerušeným útočiskom aj pre vyznávačov ničnerobenia, vychutnania rannej kávy pod altánkom, posedenia pri ohni, varenia gulášu na ohnisku, alebo počas bezoblačných večerov sledovania nočnej oblohy bez svetelného smogu.
Záruka kľudu a súkromia